Promak Proses Makinaları İmalat ve Tic.Ltd.Şti. 1996 yılında kurulmuştur. Ankara Sanayi Odası II. Organize Sanayi Bölgesinde, toplam 23,000 m2 lik alan üzerinde faaliyet göstermektedir. AR-GE, Proje, Üretim, Montaj, Satış ve Servis bölümleri ile gıda, kimya, ilaç endüstrileri ve savunma sanayine hizmet vermektedir. Paslanmaz çelik makine ve ekipmanların, özel ürünlerin ve mühendislik çözümlerinin üreticisidir.

FLOWELL ATIK SU SİSTEMLERİ

Gıda, kimya, ilaç, süt, et sanayi, endüstriyel tesis, konut ve atık suyun toplanmasının gerektiği her mahalde kullanılabilen, hijyenik atık su sistemleridir. Atık su giderleri serisi, izolasyonlu atık su giderleri serisi ve atık su kanalları serisi olmak üzere başlıca 3 ana grup altında piyasaya sunulmaktadır.

PromakProses’in tescilli tasarımı ve üretimi olan Flowell Atık su sistemleri, tamamen AISI 304/316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Azami temizlik için son derece basit bir tasarıma sahiptir ve çok kısa sürede temizlenip bakımı yapılabilir. Flowell atık su giderleri serisi, seramik yer karoları ile uygunluk sağlamak amacı ile 10x10, 15x15, 20x20, 25x25, 30x30 cm boyutlarında modüler olarak üretilmektedir. İzolasyonlu atık su giderleri serisi, endüstriyel tesislerdeki membran gibi izolasyon malzemesi kullanılan alanlarda sızdırmayı önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Flowell atık su kanalları serisi ise uzman kadromuz ile mekanınıza özel olarak projelendirilip, modüler olarak üretilmektedir. Forklift ve transpalet gibi ağır araçların kullanıldığı ortamlara uygun tasarıma sahip ürünler ile konutsal uygulamalara yönelik tasarımın ön planda tutulduğu birçok alternatif müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Flowell atık su sistemleri ISO 9001 kalite standartlarında üretilmektedir.

VİZYONUMUZ

Kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır

MİSYONUMUZ

Daima bir adım önde olmak ve en iyi olmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış, çevresine duyarlı ve sosyal sorumluluk sahibi örnek bir şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimize karşı saygımızı ve varlığımızı sürdürmek için en kaliteli ürün ve hizmeti vermek amacı ile kaliteyi bir yaşam biçimi olarak Kabul etmek temel prensibimizdir.

Kaliteyi besleyen unsurların katılımcı bir çalışma ortamı, nitelikli ve eğitimli personel, sağlıklı çalışma koşulları, çevreye duyarlılık, zamana ve değişen şartlara uyumlu olmak olduğu inancındayız.

Bu nedenle;

Tüm çalışanlarımızı sürekli eğiterek kalite ve çevre bilincini arttırmak, güvenli çalışma ortamı sağlamak, yenilikleri ve çağdaş teknolojiyi uygulamak,

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri, en kısa zaman,  en yüksek kalite, performans, ürün güvenilirliği ve değer garantisi vererek sürekli sunmak,

Ürünler ile ilgili ulusal ve uluslararası standartlar ile kanunlara uymak,

Kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek şirket politikamızdır.

Şirket Kalite Politikamız, faaliyet alanımızda ki ürün ve hizmetlerle ilgili kalite taahhütlerini, kalite yönetim sisteminin sürekli uygulanacağı ve bu sistemin sürekli iyileştirileceğini gösteren içerikte Yönetim Kurulu Başkanı tarafından belirlenir. Kalite Politikamız, kuruluş amacına uygun ve yazılı olarak müşteri beklentilerini karşılayacak özellikte oluşturulur.

Kalite Politikamız, kalite hedeflerimizin oluşturulmasında ve kalite yönetim sistemimizin gözden geçirilmesinde çerçeve oluşturur.

Kalite Politikasının, her kademesinde anlaşılması ve uygulanması için duyurulur.

Duyurma işlemi, şirketin görünür yerlerine asılması ile birlikte eğitim çalışmaları ile de gerçekleştirilir.

Kalite Politikası şirket yönetimimiz tarafından gözden geçirilerek, gerekmesi halinde revise edilir.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI